مشاوره و سفارش

  • 8 − 4 =

زعفران

امروزه هیج خانه ای نیست که در آن زعفران نباشد. قطعا این ادویه ارزشمند یکی از گران بها ترین محصولات در سطح جهانی است که حجم عمده تولید آن در ایران اتفاق می افتد. مجموعه فرانیز در تلاش است که انواع زعفران صادراتی را با بهترین قیمت برای مشتریان خود ارسال کند.

saffron-option-1300x731

ظروف زعفران

در بازار بسته بندی حرف اول را می زند. در صنعت زعفران نیز این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مجموعه فرانیز در زمینه فروش انواع ظروف زعفرانی نیز فعالیت می کند که برای مشاهده این کالاها می توانید با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

رنگ زعفران

از جمله کالاهای پر کاربرد در صنعت داروسازی می باشد. رنگ زعفران آزمایشگاهی در واقع همان رنگ خالص زعفران است که با میزان خلوص 98 درصد در محیط آزمایشگاه تولید و در بازار عرضه می شود. قاعدتا اکثر شرکت های داروسازی از جمله مشتریان این کالا به حساب می آیند.

فرم مشاوره و سفارش
  • 11 − 3 =

درباره ما :

مجموعه فرانیز با مساعد بودن شرایط کشت و کار زعفران در استان خراسان رضوی و حمایت حداکثری کشاورزان، فعالیت خود را به صورت گسترده از این منطقه آغاز نمود. در حال حاضر این بازرگانی تمام محصولات خود را اعم از عصاره زعفران، اسپری زعفران، پودر زعفران، زعفران بسته بندی شده و چای و دمنوش زعفران را از شهرهای تهران و مشهد به سراسر کشور ارسال می کند.

مدیر مجموعه فرانیز

هادی افتخارپور

Call Now Buttonتماس بگیرید