مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز ۱۶ تایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز مخصوص نمایندگی هاصادرات چای زعفرانی بیز
قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز 16 تایی

قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز با بسته بندی ۱۶ تایی در حدود ۳۰ هزار تومان تعیین شده است. برای خرید این محصول درجه یک به قیمت عمده می توانید با عاملان فروش اینترنتی مجموعه فرانیز در ارتباط باشید.

قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز 16 تایی

قیمت چای زعفرانی قاشقی با توجه به کیفیت آن بسیار به صرفه بوده و با توجه به نوع بسته بندی آن مورد عنایت خیلی از مشتریان واقع شده است. فروش این کالا برای شرکت های پخش با شرایط مناسب تری انجام شده و این تیپ از مشتریان می توانند حتی برای اخذ نمایندگی وارد مذاکره شوند.

قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز مخصوص نمایندگی ها

شرکت های پخش و افرادی که متقاضی دریافت نمایندگی محصولات باکیفیت این سایت می باشند می توانند از طریق همین راه های ارتباطی اقدام نمایند. قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز مخصوص نمایندگی ها نیز اعلام شده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توان با عاملان فروش فرانیز ارتباط برقرار نمود.

قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز 16 تایی

اخذ نمایندگی برای شرکت های معروفی مثل بیز زیاد کار سخت و دشواری نبوده بلکه برخی از این شرکت ها برای همکاری بیشتر، شرایطی که مشتری نیز تعیین می کند را پس از بررسی های لازم می پذیرند. در برخی از اوقات مخاطب واقعا نمی تواند در طی یک ماه خاص مثل ماه مبارک رمضان، سقف خریدی را که شرکت تعیین نموده است را انجام دهد.

عاملان اصلی فروش این شرکت ها با بررسی وضع بازار موجود به راحتی شرایط مخاطب را مورد بررسی قرار داده و با این مسئله کنار می آیند. فقط در شرایطی که افراد دیگری مدعی شوند که توان فروش بالاتری را دارند شاید کمی اوضاع دچار تغییر و نوسان گردد.

قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز 16 تایی

صادرات چای زعفرانی بیز

به طور قطع محصولاتی که دارای کیفیت خوبی در بازار ایران باشند و عامه ی مردم استفاده از آن را بپسندند، قابلیت صادرات به خارج از کشور را نیز خواهند داشت. حتی اگر قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز از نظر خیلی ها بالا هم باشد، اما زمانی که کیفیت مورد نظر مخاطب را جوابگو باشد، صادرات آن قابل پیگیری خواهد بود. این چای مرغوب و درجه یک چگونه بسته بندی ای دارد؟ منظور از قاشقی بودن آن چیست؟

قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز 16 تایی

محتويات دمنوش داخل يک قاشق نشاسته اي هست كه يک لايه تي بگ هم روی آن كشيده شده است. همین ریزه کاری هایی که برخی از شرکت های تولیدی در محصولات خود اعمال می کنند سبب می شود که صادرات آن نیز رواج بیشتری یافته و سود حاصل از آن افزایش یابد.

همان طور که می دانید چای دارای گونه های متنوعی می باشد که مشهورترین آن چای سیاه و چای سبز می باشد. البته نوع تی بگ یا همان کیسه ای از جمله بسته بندی هایی است که در سطح جهانی هم متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است.

آیا می دانید که میزان صادرات جهانی چای در سطح دنیا ۷ میلیارد دلار است!

کشور ایران محصول چای خود را به صورت خشک شده  و بسته بندی به بیش از ۳۰ کشور دنیا صادر می کند که نشان از اهمیت این موضوع و نیاز به بررسی بیشتر این حوزه دارد. حمایت بیشتر دولت از کشاورزان می توان رهگشای مسائل روزی باشد که منتج به ارز آوری خوب و مناسب برای ایران خواهد بود.

قیمت چای زعفرانی قاشقی بیز 16 تایی

گروه شرکت های فرانیز از جمله مجموعه های هدفمند در خصوص عرضه انواع اسپری زعفران، عصاره و پودر زعفران به سراسر کشور بوده و امر صادرات محصولات خود را برای متقاضیانی که این درخواست را داشته باشند با کمال میل پذیراست.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید