مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پودر زعفران قائنات به فرانسه

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی پودر زعفران قائناتپودر زعفران قائنات برای صادرات به دیگر کشورها
صادرات پودر زعفران قائنات به فرانسه

پودر زعفران قائنات یکی از بهترین کالا هایی است که هر فرد می تواند آن را جهت مصارف شخصی و یا ارائه به مشتریان استفاده نماید. همچنین تاجران می توانند صادرات آن را به فرانسه و انگلستان صورت دهند و سود خوبی به دست آورند.

قائنات شهرستانی است که در استان خراسان جنوبی واقع شده و افراد بسیار زیادی برای پیشرفت آن در تلاشند. بزرگ ترین نقطه قوتی که این شهرستان دارد، تولید زعفران می باشد. به همین جهت کشاورزان بسیار زیادی به صورت سالانه بر روی زمین های کشاورزی آن کار می کنند و سعی می کنند تا کیفیت بالایی را ارائه نمایند.

صادرات پودر زعفران قائنات به فرانسه

این تولیدات به حدی در سطوح بالایی قرار دارد و حجم زیادی از زعفران تولید می شود که از این شهرستان به عنوان بزرگ ترین تولید کننده محصولات زعفرانی یاد می کنند. همچنین علاوه بر تولید، افرادی شرکت هایی را تاسیس کرده اند که با استفاده از زعفران های تولید شده در این منطقه فرآورده هایی را از زعفران می سازند. این فرآورده ها به افراد مصرف کننده کمک می کنند تا خیلی سریع تر از این ادویه با ارزش استفاده نموده و بهترین نتیجه را نیز بگیرند.

معرفی پودر زعفران قائنات

صادرات پودر زعفران قائنات به فرانسه

قائنات خود نیز نام یک برند در زمینه تولید و ارائه محصولات زعفرانی است و به همین جهت هم معروف شده است. در خود همین شهرستان واقع شده و افراد زیادی برای تولید فرآورده هایی چون پودر زعفران قائنات تلاش می کنند تا بهترین عملکرد را از خود نشان بدهند. این محصول در واقع همان زعفران خشک شده است اما زحمت پودر کردن آن از روی دوش مصرف کنندگان برداشته شده است. یعنی تولید کنندگان زعفران خشک شده را ابتدا پودر نموده اند و سپس درون بسته بندی هایی نهاده اند که با استفاده از آن ها بتوان فروش خوبی داشت.

پودر زعفران قائنات مشتریان زیادی دارد و در بازار از اعتبار بالایی برخوردار است چرا که کیفیت بالایی دارد و همه این ها به سبب آن است که بسته بندی آن جلوی از بین رفتن ترکیبات زعفرانی را گرفته اند. به این ترتیب این کالا ماندگاری زیادی داشته و می تواند برای افرادی که به استفاده از زعفران علاقه مند هستند کمک شایانی برساند.

پودر زعفران قائنات برای صادرات به دیگر کشورها

صادرات پودر زعفران قائنات به فرانسه

نه تنها در ایران بلکه در نقاط دیگری از جهان نیز افراد به مصرف ادویه های مختلف علاقه نشان می دهند و با زعفران آشنایی دارند. می دانند که این ادویه چه ویژگی هایی داشته و با آن می توان چگونه خصلت هایی را به غذا بخشید. همچنین از رنگ دهی و طعم دهی آن رضایت کافی دارند و رستوران های خاصی برای تهیه و استفاده از آن اقدام می کنند. برای مثال می توان پودر زعفران قائنات را به ایشان معرفی کرد.

سالانه نیز حجم بالایی از زعفران تولید شده در کشور ایران به دیگر کشور ها صادر می گردد اما متاسفانه به طور فله ای و خام بوده و ارسال آن در واقع کار اشتباهی تلقی می شود. این امر نشان می دهد که خام فروشی در این زمینه هم صورت می گیرد و دیگر کشور ها نیز از آن منفعت زیادی به دست می آورند. این به آن معناست که مواد اولیه کارخانه های خارجی تامین می شود و آن ها به تولید فرآورده های مختلف دست می زنند. به این ترتیب هیچ نامی از ایران و ایرانی بر روی آن درج نمی شود و این واقعیت که بزرگ ترین تولید کننده زعفران کشور ایران است تا حد زیادی محفوظ می ماند.

تاجران می توانند جهت جلوگیری از این امر به فرآورده های زعفرانی روی بیاورند و خودشان از صادرات زعفران فله ای سر باز بزنند. افراد می توانند جهت خرید پودر زعفران قائنات از طریق فرانیز اقدام کرده و سپس با وارد کننده های خارجی ارتباط برقرار کنند.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید